Prasideda prekyba bilietais į „Vilnius Whisky Festival 2024“

„Vilnius Whisky Festival“ – didžiausia viskio paroda Baltijos šalyse. 2024 metų balandžio 6 d. ji įvyks jau septintą kartą. Parodos dalyvių ir svečių skaičius kasmet auga, erdvė plečiasi, o žinią apie ją skamba jau visame viskio pasaulyje! Pradedame prekybą išankstiniais parodos bilietais.

Parodos tikslas yra kelti viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, gilinant vartotojų žinias apie šį gėrimą. Renginyje svečiai turės galimybę paragauti didžiąją dalį Lietuvoje platinamų viskių, sužinoti karščiausias gėrimų naujienas, madas ir tendencijas.

Parodos viduje vyks papildomos, uždaros degustacijos su svečiais iš viskio daryklų. Daugiau informacijos apie jas paskelbsime prieš renginį.

VILNIUS WHISKY FESTIVAL ETIKETAS

Bilietai

Standartinis bilietas. Vieno bilieto kaina iki 2024 balandžio 1 d. – 59€. Bilietų kiekis ribotas ir vėliau jie brangs. Su standartiniu bilietu lankytojas galės būti „Vilnius Whisky Festival“ parodoje neribotą laiką, ragauti pagrindinėje festivalio salėje pristatomus viskius, panaudodamas kartu su festivalio programėle gautus kuponus, ragauti viskio ir maisto derinius bei kokteilius.

VIP Bilietas. Vieno bilieto kaina 150 €. Įsigydamas „VIP Bilietą“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis bei papildomai įgis galimybę pakliūti į „VIP salę“. Šioje uždaroje salėje bus pristatomi ir ragaujami brandesni, ribotu tiražu išleisti viskiai. „VIP salė“ salėje bus pristatoma daugiau kaip 60 rūšių viskio. „VIP bilietas“ – bilietų skaičius yra ribotas, jie artėjant renginiui brangs.

Nemokami kvietimai į renginį nebus dalinami.

Asmenys iki 20 metų į renginį nebus įleidžiami.

2023-07-18