Vilnius Whisky Festival 2023

Prasidėjo prekyba į didžiausią viskio renginį Baltijos šalyse kitais metais – „Vilnius Whisky Festival 2023“.

„Vilnius Whisky Festival“ yra didžiausia viskio paroda Baltijos šalyse. Kasmet ji auga ir sukviečia vis didesnį viskio gamintojų, platintojų ir vartotojų būrį. 2023 balandžio 1 d. paroda vyks jau 6 kartą, šįkart naujoje, didesnėje erdvėje. Parodos lankytojai turės galimybę susipažinti su į parodą atvyksiančiais svečiais iš įvairiausių pasaulio kampelių, atstovaujančių įvairius prekės ženklus, išgirsti jų pasakojamas istorijas bei paragauti jų atstovaujamus viskius.

Parodos tikslas yra kelti viskio vartojimo kultūrą Lietuvoje, gilinant vartotojų žinias apie šį gėrimą. Renginyje svečiai turės galimybę paragauti didžiąją dalį Lietuvoje platinamų viskių, sužinoti karščiausias gėrimų naujienas, madas ir tendencijas.

Parodos viduje vyks papildomos, uždaros degustacijos su svečiais iš viskio daryklų. Daugiau informacijos apie jas paskelbsime prieš renginį.

„Vilnius Whisky Festival 2023“ vyks naujoje, didesnėje erdvėje nei prieš tai vykusios parodos.

VILNIUS WHISKY FESTIVAL ETIKETAS

„Vilnius Whisky Festival“ pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius parodos metu elgtis atsakingai.

Parodos tikslas yra gilinti svečių žinias apie viskį, jo vartojimo kultūrą ir suteikti galimybę paragauti daugumos Lietuvoje platinamų viskių, neperžengiant padorumo ribų ir renkantis „kokybę prieš kiekybę“.

Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos parodoje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.

Prieš renginį rekomenduojame sočiai pavalgyti, ragaujant viskį gerti pakankamai vandens ir daryti pertraukas. Pavalgyti ir nusipirkti vandens bus galima viešbučio bare ir restorane.

Prie įėjimo pateikus bilietą, kiekvienam svečiui bus uždėta apyrankė, kurią jis privalės nešioti iki renginio pabaigos.

Viskis svečiams bus pilamas tik į parodos taureles, vartoti renginio viduje. Jokie tušti buteliukai ar kita tara nėra leidžiama.

Svečiai, kurie bus per daug apsvaigę, nepaisys padoraus elgesio taisyklių ir gadins susirinkusiems šventę, nedelsiant bus paprašyti išeiti iš parodos.

Bilietai

Standartinis bilietas. Vieno bilieto kaina nuo 2022 gruodžio 1 d. – 55€. Bilietų kiekis ribotas ir vėliau jie brangs. Su standartiniu bilietu lankytojas galės būti „Vilnius Whisky Festival“ parodoje neribotą laiką, ragauti pagrindinėje festivalio salėje pristatomus viskius, panaudodamas kartu su festivalio programėle gautus kuponus, ragauti viskio ir maisto derinius bei kokteilius.

VIP Bilietas. Vieno bilieto kaina 120 €. Įsigydamas „VIP Bilietą“ lankytojas turės galimybę naudotis visomis „Standartinis bilietas“ suteikiamomis teisėmis bei papildomai įgis galimybę pakliūti į „VIP salę“. Šioje uždaroje salėje bus pristatomi ir ragaujami brandesni, ribotu tiražu išleisti viskiai. „VIP salė“ salėje bus pristatoma daugiau kaip 60 rūšių viskio. „VIP bilietas“ – bilietų skaičius yra ribotas.

Bilietų ieškokite BalticWhiskyShop.com arba Paysera Tickets.

Nemokami kvietimai į renginį nebus dalinami.

Asmenys iki 20 metų į renginį nebus įleidžiami.

2022-12-05