Nauja parodos data!

Sveiki,

Pirmiausiai norėtumėm padėkoti visiems, kurie nepuolė grąžinti bilietų, kai buvome priversti perkelti Vilnius Whisky Festival 2020 pirmą kartą. Deja, bet dėl esamos padėties, esame priversti šių metų Vilnius Whisky Festival parodą perkelti dar kartą. Šį sykį jau į sekančius metus, 2021 metų balandžio 10 dieną. Iškart norime pabrėžti, jog visi lig šiol Jūsų įsigyti bilietai lieka galioti ir naujai parodos datai, kuri yra 2021 metų balandžio 10 d. Bet jeigu ši nauja data Jums netinka, bilietus galite grąžinti iki rugsėjo 5 d.

Dėl bilietų grąžinimo prašome kreiptis info@duokleangelams.lt.

Nuo pirmojo „Vilnius Whisky Festival“ festivalio siekėme, kad ši paroda taptų tarptautiniu renginiu, kuriame viskio gamintojai ir ambasadoriai susitiktų su plačia viskio vartotojų visuomene, bei taptų vieta, kurioje būtų galima pasisemti žinių ir gausios skonių patirties.

Nepaisant vis dar išliekančiam viskio vartotojų susidomėjimui, bei pakankamai didele dalimi atliktiems parodos pasiruošimo darbams, mes matome, kad dabartinės Lietuvoje esančios masinių renginių organizavimo sąlygos yra per daug sudėtingos, nėra aiškiai apibrėžtos ir dėl to, jų įgyvendinti praktiškai neįmanoma.

Be to, dabartinė visame pasaulyje tvyranti nežinia ir atskiruose regionuose vėl blogėjanti COVID-19 situacija, bei Lietuvos SAM suteikta informacija, organizatoriams nesuteikia pakankamai garantijų, todėl vis dar išlieka didelė tikimybė, kad valdžios institucijos gali paskutinę minutę pilnai uždrausti visus masinius renginius.

Dėl aukščiau išdėstytų priežasčių „Vilnius Whisky Festival“ viskio paroda nebūtų tokia, kokia mūsų manymu turėtų būti, todėl šiandien priimame sunkų sprendimą – šiais metais „Vilnius Whisky Festival“ šiemet parodos neberengti ir perkelti ją į kitus metus.

Linkėjimai,

„Vilnius Whisky Festival“ komanda

2020-07-27